Привітання міського голови Богдана Юзвяка з Днем Святителя Василя Великого і Новим роком за старим стилем

Дата: 13.01.2020 23:31

Шановні жителі Новокалинівської об’єднаної територіальної громади: м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Кружики, с. Корналовичі, с. Гординя, с. Мала Білина, с. Велика Білина та с. Велика Хвороща! Сердечно вітаю Вас з Днем Святителя Василя Великого і Новим роком за старим стилем!

Від щирого серця бажаю Вам у Новому році особливого, чарівного настрою, щоб підходити до кожного почину з натхненням, силами і енергією. Нехай за будь-яким поворотом долі на Вас чекають прекрасні події, які принесуть Вам достаток, благополуччя, впевненість у завтрашньому дні. Міцного здоров’я і великого людського щастя!

А також, вітаю з Днем Ангела Василів, Василин, Васильовичів та Василівних! Бажаю, щоб Ангел завжди Вас оберігав і допомагав в усіх справах та починаннях, висвітлював життєвий шлях і при потребі прикривав своїм крилом.

голова Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк

Pryvitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem Sviatytelia Vasylia Velykoho i Novym rokom za starym stylem