A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2021 00:14
Кількість переглядів: 1352

Шановні працівники Новокалинівської міської ради, депутати міської ради, члени виконкому міської ради та ветерани органів місцевого самоврядування! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні! Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

  З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам міської ради та виконавчого комітету, депутатам міської ради, членам виконкому міської ради за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої територіальної громади.

   Особлива подяка ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах місцевого самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Бажаю від щирого серця – усім, хто працює на благо об’єднаної територіальної громади, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, успіхів та громадської підтримки, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань.

   Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку та відродженню міста і сіл нашої територіальної громади!

З повагою очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

 vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem mistsevoho samovriaduvannia m. Novyi Kalyniv 2020

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора