Вітання міського голови Богдана Юзвяка з Днем місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2019 23:47

Шановні працівники Новокалинівської міської ради, депутати міської ради, члени виконкому міської ради та ветерани ОМС! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні! Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам міської ради та виконавчого комітету, депутатам міської ради, членам виконкому міської ради за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої об’єднаної територіальної громади.

Бажаю від щирого серця – усім, хто працює на благо об’єднаної територіальної громади, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, успіхів та громадської підтримки, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку та відродженню міста і сіл нашої об’єднаної територіальної громади!

очільник Новокалинівської об’єднаної територіальної громади Богдан Юзвяк

vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem mistsevoho samovriaduvannia m. Novyi Kalyniv