Як перевірити стан субсидії

Дата: 27.11.2019 00:47

• Результати пошуку виводяться в правій частині вікна. Це таблиця, у якій вказано стан субсидії (активна / неактивна), останні два номери заяви на її отримання, місячний і річний розмір допомоги, місце розташування особової справи, населений пункт.
  • В останній колонці виводиться іконка, при кліку на яку з’являється інформація про субсидії за облікові періоди. Вони розділені на опалювальні і неопалювальний. Тут і можна побачити, яку суму компенсували з бюджету для оплати ваших комунальних послуг.
  • Перейти на сайт subsidii.ioc.gov.ua
  • Ввести поштові дані: область, населений пункт, вулицю, номер будинку і квартири (вибрати зі списку) і пройти captcha-тест.
  • До реєстру потрапляють лише ті будинки, які пройшли всі необхідні процедури: подали заяву на субсидію, декларацію доходів і витрат сім’ї або договір оренди (найму), а також отримали підтвердження від соціальних служб. Це важливо для коректного пошуку – у списку не будуть відображатися адреси, які не зверталися за державною допомогою.

yak pereviryty stan subsydii Novokalynivska miska rada