Книжкова виставка “Ви забули... А ми знаємо і пам’ятаємо. Приєднуйся до нас! Голодомор 1932-1933 років”

Дата: 23.11.2019 18:03

Напередодні роковин Голодомору – 22 листопада 2019 року в бібліотеці с. Корналовичі Новокалинівської ОТГ організовано книжкову виставку Ви забули... А ми знаємо і пам’ятаємо. Приєднуйся до нас! Голодомор 1932-1933 років, на якій представлені книги, які розкривають перебіг, причини та наслідки трагедії Голодомору для українського народу. Читачі бібліотеки дуже цікавляться книгами з цієї виставки. Все таки люди хочуть знати історію нашого народу і країни.

Присутні вшанували закатованих голодом жертв геноциду українського народу хвилиною мовчання та запалили свічку пам'яті.

Захід підготували і провели працівники відділу культури Новокалинівської ОТГ бібліотекар с. Корналовичі Ганна Гнатишак та директор Народного дому с. Корналовичі Світлана Писар.

Novokalynivska miska rada s. Kornalovychi zakhid "Holodomor 1932-1933 rokiv"