Книжкова виставка “Революція гідності: ціна свободи” в бібліотеці с. Корналовичі

Дата: 22.11.2019 20:51

21 листопада 2019 року відзначаємо шосту річницю початку Євромайдану, який переріс у Революцію гідності. Кожна людина піклується про своє майбутнє, тому ми повинні завжди пам’ятати тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.

У бібліотеці с. Корналовичі Новокалинівської ОТГ оформлена книжкова виставка Революція гідності: ціна свободи.

Захід провели працівники відділу культури Новокалинівської ОТГ бібліотекар с. Корналовичі Ганна Гнатишак та директор Народного дому с. Корналовичі Світлана Писар.

knyzhkova vystavka “Revoliutsiia hidnosti tsina svobody” biblioteka s. Kornalovychi Novokalynivskoi miskoi rady