ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ смт. ДУБЛЯНИ та с. КАЛИНІВ

Дата: 21.11.2020 00:07

Всечесні Отці, дорогі парафіяни смт. Дубляни та с. Калинів! З нагоди храмового   празника  св. Архистратига Михаїла вітаю всіх парафіян та гостей парафії з цим світлим днем. Нехай це храмове свято принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить ваші серця  світлими почуттями віри, надії, і любові. Нехай Всемилостивий Господь Бог за молитвами нашої небесної покровительки Пресвятої Богородиці і за заступництвом Святого Архистратига Михаїла обдаровує всіх многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою та допоможе у здійсненні світлих задумів і надихає всіх Вас на добрі справи. Мир і благодать Божа нехай буде завжди з усіма вами.

З повагою Новокалинівський міський голова Богдан Юзвяк

vitannia Bohdana Yuzviaka z khramovym sviatom parafiian Dubliany s. Kalyniv