Медичний огляд жителів села Корналовичі

Дата: 21.11.2019 01:41

20 листопада 2019 року виявився насиченим і плідним як для лікарів, так і для жителів села Корналовичі. З метою покращення медичного обслуговування населення Новокалинівської ОТГ та збільшення доступності медичних послуг КНП Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги під керівництвом головного лікаря Ірини Тустановської організовує періодичні виїзди медичної бригади на ФАПи об'єднаної територіальної громади. Огляд жителів с. Корналовичі проводили сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ м. Новий Калинів Любов Приступа, лікар акушер-гінеколог Андрій Загоруйко, лікар невропатолог Сергій Ніженецький, педіатр Ірина Тустановська, лаборант Наталія Лендяк, сестра медична з фізіотерапії Любов Зіневич та завідувач ФАП с. Корналовичі Леся Піць.

В ході виїзду жителям були проведені лабораторні обстеження, ЕКГ, консультації сімейного лікаря, лікаря акушер-гінеколога, лікаря невропатолога, педіатра та перевірено ведення документації на ФАПі. Фахівці оглянули всіх, хто бажав. Робота була плідна та продуктивна. Медичні працівники Новокалинівського МЦПМСД чекають на огляд небайдужих до свого здоров'я пацієнтів села Кружики 27.11.2019 року.

vyizdy medychnoi bryhady KNP Novokalynivskyi MTsPMSD na FAP s. Kornalovychi 20.11.2019 roku