Математичний квест “Марафон” в Корналовицькому НВК

Дата: 14.11.2019 01:48

13 листопада 2019 року в Корналовицькому НВК вирували баталії справжнього змагання, суперництва, бажання стати переможцем на кращу логіку, кмітливість та знання математики між командою дівчаток “Всезнайки” і хлопчиків “Розумники”. Галина Василівна Ковальчук, директор школи, провела математичний квест “Марафон” серед учнів 5-7 класів. Розв’язок завдання з математики мав підказку, котра базувалася на знаннях української мови. Таким чином учні мали можливість повторити знання українського алфавіту та порядок розташування букв у ньому.

Учасники квесту були максимально зосереджені і в емоційному і розумовому плані. Вони стали командою ініціативною, наполегливою та цілеспрямованою. Більшу кмітливість проявили хлопчики з команди “Розумники”, вони першими виконали завдання і прийшли до фінішу — в кабінет директорки школи. В нагороду отримали Грамоту і солодощі для подальшої мотивації вчитися і мати глибокі та ґрунтовні знання.

Novokalynivska OTH Matematychnyi kvest “Marafon” v Kornalovytskomu NVK