Минуще все. Лиш слово не мине...

Дата: 11.11.2019 21:31

Минуще все. Лиш слово не мине... 8 листопада 2019 року у Гординянській СЗШ І-ІІ ст. вчителем української мови та літератури Чулик М.С. було проведено загальношкільне свято "Там, де живе рідна мова, живе український народ" з нагоди Дня української писемності та мови.

З уст учнів лунала поезія, пісня. Цей захід дав змогу школярам доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності, усвідомити необхідність підвищення власної мовної культури як обов'язку кожного українця. Учні та педагоги насолоджувалися Словом рідної мови, пригадали її долю – непростий шлях із глибини століть до кожного з нас. Рідна мово! Мудра Берегине! Присвятая Богородице мого народу! Ти, як і Україна, дивишся в душу кожного із нас очима рідної мами, батьківським словом промовляєш до нашого серця.

Як кажуть мудрі:
“Мова – це людина.
 У мови є і серце, і вуста,
 І є ім’я красиве – Україна”

Hordynianska ZSSh I-II st. Novokalynivska OTH