A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА ІЗ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2021 00:17
Кількість переглядів: 780

Шановні працівники культури! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі. Високо ціную Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну та нашу Новокалинівську територіальну громаду, примножуєте успіхи і досягнення. 

Без традиції нема культури, без культури нема нації.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. 

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.

Особлива подяка нашим ветеранам за те, що присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, добра та благополуччя, великих творчих задумів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії та мрії. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях! Щедрих та творчих ужинків, натхнення, людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.

З повагою

Новокалинівський міський голова Богдан Юзвяк    

vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka  iz Dnem pratsivnykiv kultury ta amatoriv narodnoho mystetstva

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора