Вітання міського голови Богдана Юзвяка із Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 08.11.2019 23:17

Шановні працівники культури! Щиро і сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Завдяки щоденній праці працівників відділу культури та Народних домів, викладачів дитячої музичної школи, бібліотекарів, невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси.

Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями. Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Завдяки Вам, – справжнім подвижникам своєї справи, культура Новокалинівської об’єднаної територіальної громади розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи. Ви покликані дарувати людям радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити бачити прекрасне. Нашій громаді потрібна сучасна конкурентноздатна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутніх традиціях. Хай вона буде відкритою і доступною кожному.

Вірю, що професіоналізм наших працівників культури дасть плідні результати.

Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, добра та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії та мрії. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує творчі натхнення і життєві перемоги.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях! Щедрих та творчих ужинків, натхнення, людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.

З повагою і найкращими побажаннями до Вас,

міський голова  Богдан Юзвяк

vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka  iz Dnem pratsivnykiv kultury ta amatoriv narodnoho mystetstva