Дата: 06.11.2019 20:15

Шановні пільговики! Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 року № 373 "Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі" Новокалинівське ВУЖКГ здійснило нарахування комунальних пільг. Для коректного отримання пільг, будь ласка, зверніться за додатковою інформацією в соцзахист Самбірської РДА за адресою: м. Самбір, вул. Івана Мазепи,8, каб.,1Г.

При собі мати документи всіх члені родини: паспорт, іденкод, свідоцтво про народження дітей, посвідчення пільговика, особові рахунки та будинкову книжку. Вибачте за незручності.

Новокалинівське ВУЖКГ

Novokalynivske VUZhKH sotszakhyst Sambirskoi RDA monetyzatsiia pilh