Зустріч міського голови Богдана Юзвяка з делегацією Самбірського технікуму економіки та інформатики

Дата: 05.11.2019 15:51

Делегація Самбірського технікуму економіки та інформатики зустрілася з головою Новокалинівської міської ради Богданом Юзвяком.

Мета зустрічі - партнерство з громадами з питань дуальної освіти студентів навчального закладу, проходження різних видів практики, стажування викладачів, відкриття нових спеціальностей (спеціалізацій) в рамках потреб та викликів громади. Самбірський технікум економіки та інформатики готовий до відкритої співпраці з громадами, як регіональний навчально-практичний центр, який має достатню матеріально-технічну базу, склад фахівців в економічному та комп'ютерно-цифровому напрямках. На зустрічі був присутній партнер технікуму - американський волонтер Девід Мірамонтес, який ініціює в громаді Самбора нові підходи розвитку. Зустріч пройшла змістовно та насичено, учасники віднайшли за короткий час кілька предметних моментів подальшої співпраці.

Zustrich miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z delehatsiieiu Sambirskoho tekhnikumu ekonomiky ta informatyky