ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 01.11.2020 08:43

Шановні працівники соціальної сфери!!! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!  Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашої об’єднаної територіальної громади, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними.

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Сьогодні на Ваші плечі лягла додаткова відповідальність – турбота про українських героїв – воїнів АТО. Ви гідно та з почуттям глибокого патріотизму виконуєте свій обов’язок.

Бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра!

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

Нехай у ваших домівках панує мир і злагода, благополуччя і достаток! Натхнення вам і творчих успіхів у вашій благородній справі! Зі святом Вас!

З повагою голова Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк

Den sotsialnoho pratsivnyka Novokalynivska OTH