ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 07.11.2021 00:11

Шановні працівники соціальної сфери України!!! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!  Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашої територіальної громади, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними.

Соціальна робота це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Сьогодні на Ваші плечі лягла додаткова відповідальність – турбота про українських героїв – воїнів АТО. Ви гідно та з почуттям глибокого патріотизму виконуєте свій обов’язок.

Бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра!

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

Нехай у ваших домівках панує мир і злагода, благополуччя і достаток! Натхнення вам і творчих успіхів у вашій благородній справі! Зі святом Вас!

З повагою голова Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

Den sotsialnoho pratsivnyka Novokalynivska OTH