Тренажерний зал - це мрія підлітків і дорослих

Дата: 28.10.2019 11:23

Тренажерний зал – це мрія підлітків і дорослих. І завдяки двом проектам Новокалинівська міська рада втілює цю мрію у життя. ГО “Львівська освітня фундація” надала співфінансування в сумі 100 000,00 грн. на придбання обладнання для даного тренажерного залу (проект “Спорт – запорука здоров’я. Розвиток спортивної інфраструктури Новокалинівської ОТГ”). Проект “Спорт – спосіб відновлення здоров’я учасників ООС та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах” реалізується за підтримки ТОВ "Захід-Агро МХП" та БФ "УРОЖАЙ-ГРОМАДІ" в рамках конкурсу мікрогрантів “Добробут громади” (100 000 грн. на реалізацію проекту).

Співфінансування Новокалинівської міської ради (надано приміщення). Допомога ФК “Авіатор АТО” м. Новий Калинів (нефінансовий внесок). Відкриття тренажерного залу плануємо на кінець листопада. Він буде складатися із двох приміщень. У першому будуть займатися чоловіки, а в другому – жінки та діти. Тренажери вже закупили, нові вікна теж та залили стяжку. Залишилося лише провести ремонт та все встановити, а також облаштувати місце для занять фітнесом.

Трохи фотографій хід проекту.

Novyi Kalyniv pidhotovchi roboty do vidkryttia trenazhernoho zalu