Класні керівники шкіл Новокалинівської ОТГ працювали над проблемою “Толерантність – як засіб запобігання боулінгу”

Дата: 17.10.2019 23:12

16 листопада Міжнародний день толерантності. Сучасна культурна людина – це не тільки освічена людина, але людина, що володіє почуттям самоповаги, яку шанують оточуючі. Толерантність вважається ознакою високого духовного та інтелектуального розвитку суспільства в цілому. Тому методичне об'єднання класних керівників шкіл Новокалинівської ОТГ працювали саме над проблемою “Толерантність – як засіб запобігання боулінгу”.

Доповідь – презентацію “Толерантнісь – шлях до гуманності” підготувала голова методичного об’єднання Галина Романів. Своїми майстер-класами “Толерантність у моєму розумінні” продовжили роботу Галина Романів, Марія Вахів, Ірина Проць, Іванна Масинець. Психологічний практикум “Вчимося бути толерантними” провела практичний психолог Галина Коркішко та міні-тренінг “Толерантність у сучасному житті” – Галина Огар.

klasni kerivnyky shkil Novokalynivskoi OTH pratsiuvaly same nad problemoiu “Tolerantnist – yak zasib zapobihannia boulinhu”