ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА МАЛА БІЛИНА

Дата: 13.10.2020 17:58

Всечесні Отці, дорогі парафіяни с. Мала Білина! 14 жовтня віруючі ПЦУ с. Мала Білина та УГКЦ с. Мала Білина відзначають храмове свято. Щиро та сердечно вітаю Вас з храмовим святом – святом Покрови Пресвятої Богородиці!

У цей святковий день, бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації всіх планів. Нехай незгасне світло віри і високе покровительство Пресвятої Богородиці буде завжди із вами та вашими родинами. Нехай Пресвята Богородиця дарує кожному з Вас радість і мир, зміцнює у витривалості й вірі, захистить у годину негоди своїм покровом і збереже народ України у любові, вірі та єдності! Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму, а Пресвята Богородиця повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя у боротьбі за довгоочікуваний мир!

Зі святом!

З повагою,