Вітання міського голови Богдана Юзвяка з храмовим празником парафіяльним громадам села Мала Білина

Дата: 13.10.2019 17:34

14 жовтня віруючі ПЦУ с. Мала Білина та УГКЦ с. Мала Білина відзначають храмове свято. Щиро та сердечно вітаю Вас з храмовим святом в нашій громаді – святом Покрови Пресвятої Богородиці!

У цей святковий день, бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації всіх планів. Нехай незгасне світло віри і високе покровительство Пресвятої Богородиці буде завжди із вами та вашими родинами. Нехай Пресвята Богородиця дарує кожному з Вас радість і мир, зміцнює у витривалості й вірі, захистить у годину негоди своїм покровом і збереже народ України у любові, вірі та єдності! Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму, а Пресвята Богородиця повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя у боротьбі за довгоочікуваний мир!

Зі святом!

З повагою,