A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

УРОК МУЖНОСТІ В НОВОКАЛИНІВСЬКОМУ ОПОРНОМУ ЗАКЛАДІ

Дата: 12.10.2019 01:33
Кількість переглядів: 419

    За сприянням міського голови Богдана Юзвяка та з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в підростаючого покоління, напередодні Дня Захисника України та Дня українського козацтва в Новокалинівському опорному закладі для учнів 9-11 класів пройшов урок Мужності.

    Гостями заходу були військовослужбовці військової частини А3913, учасники бойових дій АТО та ООС Дмитро Паєвський, Володимир Децик та Віталій Матвійчук. Вони розповіли учням про реальні події на Сході України та поділились спогадами про важкі часи перебування на передовій, розповіли про воїнів сьогодення та закликали дітей мати активну життєву позицію й бути справжніми патріотами своєї держави. Діти активно долучились до розмови та отримали цікаві відповіді військовослужбовців. Учні готувались до даного заходу та власноруч зробили сувеніри, які подарували гостям. Віталій Матвійчук показав учням свою нагороду – орден За мужність ІІІ ступеня”.

 Учні отримали задоволення від спілкування з захисниками України, а військовослужбовці отримали радість та посмішки дітей. Den muzhnosti v Novokalynivskomu opornomu zaklada  m. Novyi Kalyniv

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора