Учні Гординянської СЗШ оригінально привітали вчителів із святом

Дата: 04.10.2019 21:31

4 жовтня 2019 року відбулося святкування Дня вчителя у Гординянській СЗШ. Піднесений настрій та святкову атмосферу створювали учні школи, які свій виступ підготували у вигляді інтегрованого уроку. Діти співали, декламували вірші та дарували квіти та подяки вчителям та ветеранам педагогічної праці.

Не оминули увагою очільника Новокалинівської ОТГ Богдана Юзвяка, якому вручили подяку за турботу про їхню школу. Натомість міський голова подякував та зазначив, що праця педагогів – це почесна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями та милосердям, подарував ще газонокосарку. Звання “Креативний керівник освіти” отримала Алла Ковталюк, яка очолює відділ освіти, молоді та спорту у Новокалинівському ОТГ. Господар школи Іван Совінський всіх зі святом. За великий талант і покликання сіяти мудрість і знання та з нагоди професійного свята ветерани освітньої ниви отримали квіти та грошову винагороду. Свято залишило приємні враження для усіх присутніх, тому що не дали домашнього завдання. “Інтегрований урок” тривав 45 хвилин.

Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо кожному учителю міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!

Den vchytelia v Hordynianskii SZSh Novokalynivskoho OTH 2019