У Корналовицькому НВК відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 04.10.2019 21:02

Кожного року, у першу неділю жовтня відзначають свято День вчителя. Не оминула ця подія і Корналовицький НВК. Навколо лунала святкова музика та панував піднесений настрій. Учні розважали своїх вчителів піснями, віршами та жартівливими сценками.

В урочистостях взяли участь представники влади, відділу освіти, педагоги навчального закладу та ветерани освітянської ниви. Міський голова Богдан Юзвяк, вітаючи освітян, нагадав, що ця професія – справжнє мистецтво, яке обирають за покликом серця. Від міського голови ветерани освітньої ниви отримали слова вдячності та грошові винагороди. Свято вдалось на славу.

Тож зі святом Вас, шановні освітяни! Міцного Вам здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

Sviatkuvannia Dnia vchytelia v Kornalovytskomu NVK Novokalynivskoi OTH 2019