Вітання міського голови Богдана Юзвяка з Днем працівників освіти

Дата: 03.10.2019 23:04

Дорогі вчителі освітніх закладів Новокалинівської ОТГ та ветерани педагогічної ниви!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти. Складаю Вам щиру подяку за вашу подвижницьку працю, за доброту і любов до дітей, за глибокі знання, які ви щоденно передаєте своїм вихованцям.

Є багато професій, але професія педагога – особлива. Адже в житті кожної людини вчитель займає надзвичайне місце. Слово вчитель вимовляється завжди з теплотою і трепетом, особливою повагою. Бо вчитель навчає виводити перші літери, навчає читати, рахувати, віддає знання і серце діткам; прививає любов до рідного краю, гордість за свій народ і Батьківщину; вчить поваги та шани до батьків, до людей та друзів.

І ким би ми не стали в житті, яку б професію не обрали, ми усім завдячуємо вчителеві.

Дорогі педагоги та ветерани освітньої ниви! Бажаю Вам міцного здоров’я, Божих благословень, миру, сімейного благополуччя, нових педагогічних звершень заради громади та незалежної України, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками учнів!

Низький Вам уклін, шановні освітяни, за терпіння та вірність покликанню! Зі святом Вас!

З глибокою шаною та повагою очільник Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк

Novokalynivska OTH vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem pratsivnykiv osvity Novyi Kalyniv 2019