A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Малопольська ніч науковців 2019

Дата: 01.10.2019 12:17
Кількість переглядів: 230

    За ініціативи Новокалинівського міського голови Богдана Юзвяка та запрошення Івана Кульчицького та ГО “Агенція Європейських Інновацій”, учениці Новокалинівського опорного закладу Вероніка Ванівська і Христина Пишняк разом із начальником відділу освіти, молоді та спорту Аллою Ковталюк були запрошені до складу української делегації для поїздки до Польщі в рамках проєктуМалопольська ніч науковців 2019. Координатором даного проєкту є Управління Малопольського Воєводства Республіки Польща. Захід пройшов в місті Краків (Польща) 26-28 вересня 2019 року. 27 вересня 2019 року учні відвідали археологічний музею та краківський технологічний парк, а ввечері прийняли участь у відкритті Ночі науковців у виді шоу-польоту у країну науки 2049 року „ПОДОРОЖ В МАЙБУТНЄ”. Чи велосипеди будуть літати?”. Головною метою  даного заходу – популяризація зацікавлення наукою молодого покоління через показ сучасних наукових лабораторій і експериментів у форматі загальноєвропейського наукового шоу. 

    Немає сумніву, що наші учні збагатились новими ідеями, новими відкриттями, новими враженнями та новим досвідом.

   Новокалинівська міська рада безмежно вдячна Івану Кульчицькому за запрошення та участь у даному заході наших дітей та висловлюємо надію на подальшу співпрацю.

Veronika Vanivska i Khrystyna Pyshniak, Alla Kovtaliuk poizdka do Polshchi v ramkakh proiektu “Malopolska nich naukovtsiv 2019”-2« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора