Вітання міського голови Богдана Юзвяка з Різдвом Пресвятої Богородиці

Дата: 21.09.2019 11:27

Богородиця, Богоматір, мати діва Марія, матір Ісуса Христа… Вона вважається молитвеницею, заступницею за жінок перед Богом. 21 вересня православні та греко-католики відзначають Різдво Пресвятої Богородиці на честь народження Діви Марії. У цей великий день, на рубежі Старого й Нового Завіту народилася Преблагословенна Діва Марія, яку Господь закликав послужити великій таємниці земного втілення Бога – стати Матір'ю Спасителя світу, Господа нашого Ісуса Христа.

Тож в цей славний день щиро бажаю всім жителям Новокалинівської ОТГ такої віри і наполегливості, які були притаманні батькам Богородиці, щоби за наші молитви, старання, відношення до ближніх наша країна була обдарована Всевишнім радістю, миром, процвітанням та достатком. Від щирого серця вітаю з цим прекрасним святом – Днем Різдва Пресвятої Богородиці! Бажаю спокою в душі, сімейної гармонії, міцного кохання, миру, щастя, міцного здоров’я! Нехай Пресвята Богородиця береже Вас і близьких!

З повагою, міський голова Богдан Юзвяк

Vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Rizdvom Presviatoi Bohorodytsi. Novokalynivska miska rada