Дата: 16.09.2019 10:02

САМБІРСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ повідомляє щодо проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

З метою виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин на 2019 рік погодженого рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії  при Кабінеті Міністрів України від 28 грудня 2018 року № 3 та враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин в Україні та області зокрема.

Самбірське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області інформує що на території Самбірського району у  вересні – жовтні місяці 2019 року буде проводитись осіння кампанія з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Дози-приманки, які унеможливлюють зараження м’ясоїдних тварин сказом, будуть розкидатися за межами населених пунктів району по полях та лісах. Імунізація здійснюватиметься із використанням авіатранспорту літаки АН-2. Польоти будуть  відбуватися по визначених паралельних лініях, з відстанню між ними орієнтовно один кілометр. Брикети величиною, як сірникова коробка із сильним запахом. Основа – кісткове борошно, а всередині − блістер із вакциною. Тварина її поїдає, і вакцина потрапляє в ротову порожнину на мигдалини, а звідти в організм. Вакцина абсолютно не шкідлива для людей, тварин та навколишнього середовища.

Начальник Самбірського районного управління  Сулиба С.З.

Вик: Ладанай В.М.