Аліна Голяк здобула третє місце з гри боча на обласній XXXII Спартакіаді в Червонограді

Дата: 14.09.2019 00:51

29-30 серпня представники Самбірської районної асоціації інвалідів взяли участь в обласній XXXII Спартакіаді серед осіб з інвалідністю, яка проходила у Червонограді в ОЛК "Ровесник". Всього в команді було 7 учасників та керівник команди – автор цього допису.

Одним з пріоритетів у роботі Самбірської районної асоціації інвалідів є реабілітація осіб з інвалідністю. У нашій організації є 18-річна Аліна Голяк з Нового Калинова. Все життя через хворобу вона пересувається на інвалідному візку, але недуга не заважає їй залишатися активною та життєрадісною, її батьки стараються все робити, щоб їхня донечка почувалася такою, як всі. Тому вона має багато друзів.
Ми запропонували Аліні поїхати з нами на обласні змагання. Вона з радістю прийняла пропозицію і недарма, адже здобула третє місце з гри боча. На даний час дівчина готується до пісенного фестивалю, який наша організація проводитиме 19 вересня в сесійній залі районної ради об 11 годині.
Спортивні змагання включали в себе: настільний теніс, більярд, дартс, боча, шашки, шахи, теніс, біг 60 м, стрибки в довжину, перегони на візках.
Наші спортсмени здобули наступні місця: з більярду – друге присуджено Віктору Мазуру, з шашок третє – Дарії Куціль, з шахів третє – Івану Терлецькому. Наші спортсмени були нагороджені срібними і бронзовими медалями та грамотами.
У пісенному фестивалі, який тут же відбувся, значний успіх мали: Дарія Куціль, автор цих рядків та Віктор Мазур, за що отримали грамоти.

Надія ЯРЕМА,
голова Самбірської