Вітання міського голови Богдана Юзвяка зі святом Преображення Господнього

Дата: 19.08.2019 00:34

Шановні жителі Новокалинівської об’єднаної територіальної громади: м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Кружики, с. Корналовичі, с. Гординя, с. Мала Білина, с. Велика Білина та с. Велика Хвороща!

Сердечно вітаю Вас з святом Преображення Господнього! Це одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві, встановлене на чести об’явлення божественної сили Христа Спасителя своїм учням. У народі це свято ще називають Яблучним Спасом, бо в цей день традиційно освячують перші плоди, серед яких – яблука, груші, виноград.

Бажаю міцного здоров’я, незламної віри, миру і спокою у кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги. Господньої милості та благодаті! Нехай Господь береже Україну і кожного з нас!

З повагою,

очільник Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк