Студенти-волонтери з Єгипту продовжують вивчати наші терени

Дата: 26.07.2019 20:11

26 липня 2019 року наші друзі єгиптяни продовжують вивчати наші терени. У  супроводі учнів та вчителя іноземних мов Новокалинівського ОЗ Мар'яни Дмитришин гості Нового Калинова відвідали м. Самбір. Там вони побували у школі декоративно-ужиткового мистецтва, яка є пам’яткою архітектури національного значення і виконана у закопанському стилі.

Директор школи Герич Іван Петрович провів гостям цікаву  екскурсію приміщеннями школи. Тут єгиптяни ознайомились із такими древніми ремеслами як лозоплетіння, художня обробка соломки, різьблення по дереву, ткацтво, батик, гончарство та кераміка. Дуже сподобались студентам-волонтерам вироби із глини, в деяких із них вони побачили схожість із своєю культурою. Після цього іноземці познайомились із ще однією пам’яткою архітектури XVII - XIX ст. загальнодержавного значення – Самбірською ратушею та піднялись на ратушну вежу. Милуючись прекрасними краєвидами з вежі та архітектурою міста, зауважили, що красивим є не тільки  саме місто, а й уся наша країна! Тож маємо чим пишатися, що показувати та популяризувати цілому світові!

Mizhnarodnyi seminar u ramkakh proekt “Populiaryzuimo krainu razom”, shcho prokhodyv 23-25 lypnia 2019 roku u m. Novyi Kalyniv