СНІД: знати, щоб жити

Дата: 01.12.2018 17:47

01 грудня 2018 року  в с. Корналовичі Новокалинівської ОТГ відбулась бесіда-застереження на тему: "СНІД: знати, щоб жити".

«Хто попереджений, той захищений», – саме так говорить французьке прислів'я.

В – «Вірус» – збудник захворювання.

І – «Імунодефіциту» – відсутність захисної реакції системи організму, яка забезпечує захист від мікроорганізмів, що спричиняють хворобу.

Л – «Людини».

С – «Синдром» – ряд симптомів, що вказують на наявність якоїсь хвороби чи стану.

Н – «Набутого» – такого, що набутий протягом життя, а не від народження.

І– «Імунного» – стосується імунної системи, яка забезпечує захист людини від мікроорганізмів, що спричиняють хворобу.

Д – «Дефіцит» – в даному випадку відсутність захисної реакції імунної системи людини на наявність в організмі шкідливих бактерій.

ВІЛ-інфекція – проблема не менш соціальна, ніж медична. ВІЛ-інфіковані особи та хворі на СНІД потребують соціального захисту, милосердя і співчуття, гуманного ставлення з боку оточуючих і психологічної підтримки. Бо коли від них ще й відвернуться люди, пережити це дуже важко. Отож, будьмо милосердними. Тим більше, що хворі на СНІД та ВІЛ-інфіковані не становлять небезпеку для оточуючих людей при побутових контактах.

Захід провели працівники відділу культури разом з медпрацівниками ФАПу с. Корналовичі Новокалинівської ОТГ.

SNID: znaty, shchob zhyty