ТРЕНУВАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ОТГ

Дата: 30.11.2018 16:40

На виконання Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 30 січня 2018 року №66/0/5-18 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2018 рік» під керівництвом першого заступника голови Самбірської районної державної адміністрації Петра Германа відбулися тренування сил управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Самбірського району.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на складах озброєння військової частини А 3913 (з обов'язковим практичним відпрацюванням заходів щодо оповіщення, евакуації населення та забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку в евакуйованих населених пунктах) на території Новокалинівської об’єднаної територіальної громади за участю голови ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Новокалинівської міської ради, голови міської ради Богдана Юзвяка та особового складу комісії з питань евакуації населення ОТГ. Новокалинівська міська рада вдячна вчителям і учням Корналовицького НВК І-ІІ ст. та старості с. Корналовичі Петру Струсу за добру організацію та проведення тренувань з ЦЗ.

TRENUVANNIa Z TsYVILNOHO ZAKhYSTU V NOVOKALYNIVSKII OTH