У бібліотеці села Мала Білина Новокалинівської ОТГ відзначили Всесвітній день доброти

Дата: 13.11.2018 16:33

13 листопада 2018 року в бібліотеці села Мала Білина Новокалинівської об’єднаної територіальної громади бібліотекар Галина Мороз організувала і провела годину спілкування присвячену Всесвітньому дню доброти “Творимо Добро щодня”. Галина Мороз сказала, що Всесвітній день доброти святкується 13 листопада. Саме цього дня 1998 року на Першій конференції Всесвітнього руху доброти в Токіо було засновано нове свято. Його ініціатором став волонтерський рух “За доброту”, що з’явився в Японії 1997 року. Цілі і завдання організації – надихати людей на добрі вчинки і сприяти поліпшенню життя у світі за допомогою добрих вчинків. Діти розповіли про свої добрі вчинки.

U bibliotetsi sela Mala Bilyna Novokalynivskoi OTH vidznachyly Vsesvitnii den dobroty