Святкування Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в Новокалинівській ОТГ

Дата: 09.11.2018 16:52

9 листопада 2018 року в Новокалинівській ОТГ відбувся святковий концерт, приурочений Всеукраїнському дню працівників культури та аматорів народного мистецтва. В залі зібрались теперішні та колишні працівники закладів культури ОТГ, гості. Словами найщиріших побажань з нагоди професійного свята до присутніх звернувся очільник Новокалинівської об’єднаної територіальної громади Богдан Юзвяк. Він подякував за плідну працю тим, хто посвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні скарби нашого народу. Богдан Осипович побажав працівникам культури міцного здоров’я, миру, злагоди, добра, благополуччя, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.

Кращих працівників культури і аматорського мистецтва Новокалинівської об’єднаної територіальної громади міський голова нагородив грамотами, а ветеранам культосвітньої ниви він вручив подяки та грошові винагороди. Найщиріші вітання та побажання линули ветеранам, які не старіють душею, адже саме вони заклали основу народної творчості нашої ОТГ. Низький уклін вам і щирі оплески, які для вас, як відомо, є найвищою оцінкою праці і таланту, - наголосив міський голова.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культури висловила начальник відділу культури Ганна Беца.

Яскравою концертною програмою вітали з професійним святом працівників закладів культури учні шкіл Новокалинівської ОТГ, які дарували запальні українські танці, чудові пісні, мелодії флейти, ну і звичайно святковий настрій.

Святковий концерт пройшов у теплій та дружній атмосфері.

Sviatkuvannia Dnia pratsivnykiv kultury ta amatoriv narodnoho mystetstva v Novokalynivskii OTH