Привітання міського голови з Днем вчителя

Дата: 02.10.2018 00:28

Дорогі освітяни! Щороку, разом із золотом осені, приходить свято – День працівників освіти. Кожен з нас згадує своїх Вчителів – тих, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими  та професійними перемогами. Труд вчителя в школі чи викладача вищого навчального закладу, працівника у дошкільній чи позашкільній установі – справа відповідальна. Вчитель — не просто професія. Це покликання душі, вічний пошук істини та самовідданість.

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добра, достатку, усіляких гараздів, нових творчих успіхів, хороших і талановитих учнів, а також радості від того, чим ви займаєтеся, натхнення для подальших успіхів та відчуття того, що Ви найголовніші в житті кожного з нас.

Нехай Господь Бог дає Вам сили і мужності в ім’я виховання нового підростаючого покоління для нашої незалежної України, а Ваші вихованці хай завжди будуть вдячні Вам за відкриті двері у світ знань.

З святом Вас, дорогі вчителі!

З повагою, очільник Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк

Vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem vchytelia