Вітання міського голови з Днем знань!

Дата: 01.09.2018 10:01

Дорогі учні! Шановні педагоги, батьки, гості! Від усього серця вітаємо вас із Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. У цей день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваюся, що ви, мої юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями.

Тому бажаю Вам, дорогі учні, любити свою школу, довіряти своїм вчителям, бо саме вони виведуть Вас на широку дорогу науки та супроводжуватимуть Вас країною знань. Ви – опора і надія України. Зичу Вам оптимізму, бадьорості та здійснення ваших крилатих мрій.

Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас в школі. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі.

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Світлий вересень в школу скликає
У чудовий, і радісний час.
Школа двері для всіх відчиняє
І запрошує в затишний клас!

В добру путь дорогі школярі!

З повагою і щирими вітаннями,

Очільник Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк

Vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem znan!