A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Школи Новокалинівської ОТГ готові до нового навчального року

Дата: 15.08.2018 16:07
Кількість переглядів: 274

15 серпня 2018 року з метою перевірки готовності до нового 2018-2019 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період відбувся об'їзд закладів загальної середньої освіти Новокалинівської ОТГ комісією у складі: секретаря Новокалинівської міської ради Ярослави Каркач, начальника відділу освіти, молоді та спорту Алли Ковталюк, спеціаліста управління Держсанспоживслужби Ярослава Катинського, спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту та представника пожежного нагляду. Під час об’їзду особлива увага приділялася покращенню стану матеріально - технічної бази закладів освіти громади. Були оглянуті харчоблоки, їдальні, котельні, спортивні і актові зали, приміщення і території закладів. Також спеціалістами перевірено стан протипожежної та електробезпеки, підготовку до осінньо-зимового опалювального періоду, наголошено на ефективному використанні енергоресурсів. Не оминула увагою комісія і зроблені ремонти у школах і дошкільних групах. Було відмічено, що класи, кабінети та групи оздоблені відповідно до вимог, адже 1 вересня школярі повинні прийти у світлі, відремонтовані, комфортні класи, щоб із великим задоволенням та бажання приступити до школи.

Яскраві новенькі ігрові майданчики для дітей, милують око та прикрашають подвір’я дошкільних закладів в с.Гординя, с. Коналовичі та с. Калинів.

  У м. Новий Калинів виходить на завершальну стадію робота з облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Підсумовуючи результати огляду шкільних установ, а також пришкільних територій, можна сказати, що школи громади готові до навчального року на 97% і залишились досить невеликі обсяги підготовчих робіт.

Shkoly Novokalynivskoi OTH hotovi do novoho navchalnoho roku« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора