ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ АВІАЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.08.2021 09:05

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани військової частини А 3913! З нагоди свята щиро вітаю Вас з Днем авіації України та дякую за самовіддану працю заради підвищення боєздатності Збройних Сил України! Надзвичайно ризикована і відповідальна Ваша служба. Вона вимагає мужності, оперативності, високого професіоналізму та повної самовідданості. Виконуючи важливі та бойові завдання ви забезпечуєте мир і спокій не тільки в нашій Україні, а й у різних “гарячих точках” нашої планети, під час яких Ви неодноразово ризикували своїм життям заради інших та з честю виконували службові обов’язки. Наші військовослужбовці нині обстоюють мир на сході України. І за це їм та усім захисникам хвала і слава. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю військових, які загинули під час бойових операцій та військових завдань.

Шановні військовослужбовці та ветерани від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, щедрої долі, затишку в родинах, довгоочікуваного миру, сили й наснаги в усіх ваших справах, непохитного оптимізму та незламної віри в щасливе майбутнє! Бажаю, щоб кількість ваших злетів завжди дорівнювала кількості посадок.

З повагою і вітаннями Новокалинівський міський голова Богдан ЮЗВЯК

Den aviatsii Ukrainy vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka 2020