ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ АВІАЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2020 00:05

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани військової частини А 3913! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем авіації України. Надзвичайно ризикована і відповідальна ваша служба. Вона вимагає мужності, оперативності, високого професіоналізму та повної самовідданості. Виконуючи важливі та бойові завдання ви забезпечуєте мир і спокій не тільки в нашій Україні, а й у різних “гарячих точках” нашої планети, під час яких Ви неодноразово ризикували своїм життям заради інших та з честю виконували службові обов’язки. Наші військовослужбовці нині обстоюють мир на сході України. І за це їм та усім захисникам хвала і слава. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю військових, які загинули під час бойових операцій та військових завдань.

Шановні військовослужбовці та ветерани від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, щедрої долі, затишку в родинах, довгоочікуваного миру, сили й наснаги в усіх ваших справах, непохитного оптимізму та незламної віри в щасливе майбутнє! Бажаємо, щоб кількість ваших злетів завжди дорівнювала кількості посадок.

З повагою і вітаннями Новокалинівський міський голова Богдан Юзвяк та працівники міської ради.

Den aviatsii Ukrainy vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka 2020