День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2018 20:00

В Новому Калинові біля адмінбудинку міської ради урочисто підняли Державний Прапор України.

23 серпня 2018 року працівники Новокалинівської міської ради разом з військовослужбовцями військової частини А3913 урочисто підняли Державний Прапор України перед адмінбудинком міської ради.

Під час підняття синьо-жовтого знамена прозвучав Державний Гімн України.

Державний Прапор України підняли військовослужбовці військової частини А3913.

До спільної молитви присутніх запросив настоятель храму УПЦ КП  рівноапостольного князя Володимира о. Ярославу Фабіровському та настоятель храму святого Архистратига Михаїла о. Михайло Маслиган.

Міський голова Богдан Юзвяк побажав усім мирного неба, спокою, злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку, Божого благословення, щастя та благополуччя.

З вітальним словом виступив в.о. заступника командира військової частини А3913 підполковник Іван Гада.

Завершили захід виступ вокально-самодіяльного колективу працівників закладів культури Новокалинівської ОТГ “Калиновий цвіт”, гурту “Гойра” Новокалинівської ОТГ та викладачі Новокалинівської музичної школи.

Novokalynivska miska rada Den Nezalezhnosti Ukrainy