Дата: 08.08.2018 01:15

Новокалинівська міська рада оголошує проведення конкурсу на зайняття посади керівникакомунального некомерційного підприємства Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги

1. Правові підстави проведення конкурсу.

Конкурс проводиться відповідно до ч. 9 ст. 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, беручи до уваги постанову Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я”, рішення виконавчого комітету Новокалинівської міської ради від 27.06.2018 року №109 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Новокалинівської ОТГ”, Протокол №3 зборів трудового колективу Новокалинівського МЦПММСД від 22.06.2018 р., керуючись ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

2. Дата початку, кінцевий строк і адреса приймання документів для участі у конкурсі.

Документи на участь в конкурсі приймаються за адресою: Львівська область, Самбірський район, місто Новий Калинів, площа Авіації, 1а з 08.08.2018 року до 17.00 год. 03.09.2018 року.

3. Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок.

(03236) 2-24-50

novkalynivrada@ukr.net

4. Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1. копію паспорта громадянина України;
  2. письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;
  3. резюме у довільній формі;
  4. автобіографію (у випадках, визначених законодавством);
  5. копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
  6. згоду на обробку персональних даних;
  7. конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
  8. довідку МВС про відсутність судимості;
  9.  медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
  10.  попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою;
  11.  заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;
  12.  підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“)

5. Вимоги до претендента.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду керівника комунального некомерційного підприємства Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги:

• Повна вища освіта за напрямком підготовки “Медицина”.
  • Інтернатура за однією із спеціальностей медичного профілю.
  • Спеціалізація з “Організації та управління охороною здоров’я”.
  • Досвід роботи не менше 2 роки.

6. Дата та місце проведення конкурсу.

Конкурс на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги буде проводитися об 11.00 год. 07.09.2018 року за адресою: Львівська область, Самбірський район, місто Новий Калинів, площа Авіації, 1а (актовий зал Народного дому).

Novokalynivska miska rada oholoshuie provedennia konkursu na zainiattia posady kerivnyka komunalnoho nekomertsiinoho pidpryiemstva Novokalynivskyi miskyi tsentr pervynnoi medyko-sanitarnoi dopomohy