Привітання міського голови з нагоди Дня батька!

Дата: 17.06.2018 00:54

Сердечно вітаю усіх чоловіків з прекрасним святом – Днем батька! Дякую Вам за те, що подарили життя, дали виховання, освіту і головне – любов своїм синочкам і дочкам. Непроста роль батька в житті дітей дуже важлива і почесна, адже Ви навчаєте, як вирішувати конфлікти, стояти за себе й інколи давати здачі.

Бажаю чистого неба, яскравого сонця, міцного здоров’я, великих успіхів у всьому та шани, уваги і поваги від Ваших дітей! І щоби повага та шана були взаємними! Хай діти пишаються Вами, а Ви своїми дітьми і одні одних ніколи не розчаровували! Нехай у вашому житті не буде похмурих днів! Нехай всі, кого ви любите, завжди будуть поруч! Просто живіть і не втомлюйтесь ділитися мудрістю, силою і стійкістю! А головне, нехай ваші діти дарують Вам завжди тільки найкращі моменти! Нехай родинне вогнище зажди зігріває, а рідні та близькі будуть підтримкою та допомогою у всіх починаннях.

Зі святом Вас, дорогі тати! З великою шаною і безмежною вдячністю!

Голова Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк

Pryvitannia miskoho holovy z nahody Dnia batka! Novokalynivskii OTH