День вишиванки та свято обдарованої дитини в Новокалинівській ОТГ

Дата: 17.05.2018 17:56

17 травня 2018 року в Новокалинівській об’єднаній територіальній громаді, на подвір’ї Новокалинівського НВК зібралась вся велика освітянська родина з нагоди День вишиванки та свята обдарованої дитини.

Дрес-кодом дня була вишиванка. У дворі школи панував піднесений настрій, всі милувалися барвистими візерунками вишиванок та з нетерпінням чекали на нагородження учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь своїх шкіл, громади та стали переможцями й призерами олімпіад з базових дисциплін, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань.

Усіх присутніх привітав очільник Новокалинівської ОТГ Богдан  Юзвяк, а також подбав про заохочення для здібних дітей та вручив юним талантам грошові винагороди. Побажав всім талановитим і працьовитим учням подальших успіхів та перемог! Начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла Ковталюк вручила учням грамоти за перемогу в районних олімпіадах, конкурсах та спортивних змаганнях.

Святковий настрій доповнили виступи учнів закладів освіти нашої громади, які дарували присутнім чудові пісні та вірші про вишиванку та Україну.

Den vyshyvanky ta sviato obdarovanoi dytyny v Novokalynivskii OTH