Великодні подарунки для тих, хто зараз так потребує уваги

Дата: 08.04.2018 20:03

Великдень – найбільш світле християнське свято. Свято перемоги добра над злом, життя на смертю, свято життя. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків. Це свято входить в кожну домівку з Божим благословенням, сповнює віри в краще майбутнє, духовно очищає. За традицією, напередодні Великодніх свят, працівники міської ради передали від міського голови Богдана Юзвяка для одиноких громадян Новокалинівської об’єднаної територіальної громади 67 пасок та продуктових наборів.

Враховуючи скрутне матеріальне становище одиноких людей, ці пасхальні подарунки стали дуже вчасними і доречними. Та найголовніше це те, що ці люди відчули турботу і піклування, почули добрі слово і щирі привітання, що, безперечно, додало їм святкового настрою.

Великоднім передзвоном цього дня ввійшло душевне тепло і спокій в серце кожного, як тих, хто вітав, так і тих, хто їх отримував.

Podarunky odynokym miskoho holovy iz svitlym sviatom Voskresinnia Khrystovoho