Вітання міського голови із світлим святом Воскресіння Христового

Дата: 07.04.2018 16:29

Сердечно вітаю жителів Новокалинівської об'єднаної територіальної громади із світлим святом Воскресіння Христового!!!

Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією, дякуємо Господу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. У нинішній складний для України час нам, як ніколи, потрібна непохитна віра у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Тому ми впевнені, що Господь не залишить нас, що на нашій багатостраждальній землі настане довгоочікуваний мир і Україна наповниться квітом життя та Божою Благодаттю.

Великдень – це велике духовне відродження. Бажаю, щоб незбагненна сила Христового Воскресіння стала подвижником нашої спільної праці для розбудови України. Хай розквітне писанкою наша земля, гаївки звеселять серце, а ми всі у дружньому великодньому колі молімо Воскреслого Господа, щоб обновив весною щастя й долі наш рідний дім!

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю!
Жити в радості й любові від душі бажаю!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з Вами світла Божа ласка!
- Христос Воскрес!
- Воістину Воскрес!

Зі щирою шаною і великоднім привітом
голова Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк