ВАРТО УВАГИ!!!

Дата: 02.04.2018 11:03

Новокалинівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної допомоги) повідомляє жителів об'єднаної територіальної громади, що з квітня 2018 року в Україні стартує національна кампанія “Лікар для кожної сім’ї”, під час якої кожен громадянин отримає можливість обрати лікаря первинної ланки і укласти з ним декларацію про обслуговування.

Новокалинівський МЦПММСД інформує, що його структурні підрозділи (амбулаторія ЗПСМ м. Новий Калинів, амбулаторія ЗПСМ с. Корналовичі, амбулаторія ЗПСМ с. Гординя) з сімейними лікарями та педіатром готові до підписання декларацій з пацієнтами. Запрошуємо, бажаючих заключити договір з вибраним лікарем, звертатись до відповідної амбулаторії з 02.04.2018 року. З собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та свідоцтво про народження для дітей до 14 років та мобільний телефон. Процедура підписання декларації займе 10 хвилин Вашого часу. Також декларацію можна підписати при першому звертанні за медичною допомогою до лікаря з 2 квітня до 1 липня 2018 року.
Чекаємо на Ваш візит.
    З повагою, головний лікар Новокалинівського МЦПММСД Ірина Тустановська.

Novokalynivskyi miskyi tsentr pervynnoi medychnoi (medyko-sanitarnoi dopomohy)