Про своє здоров'я потрібно дбати завжди

Дата: 26.03.2018 17:15

Про своє здоров'я потрібно дбати завжди. З метою покращення медичного обслуговування населення Новокалинівської ОТГ та збільшення доступності медичних послуг Новокалинівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги під керівництвом головного лікаря Ірини Тустановської організовує періодичні виїзди медичної бригади на ФАПи об'єднаної територіальної громади.

22.03.2018 року відбувся виїзд на ФАП села Велика Білина. В ході виїзду жителям були проведені лабораторні обстеження, ЕКГ, консультації сімейного лікаря, виписані рецепти по Програмі "Доступні ліки" та перевірено ведення документації на ФАПі. Огляд жителів с. Велика Білина проводили завідувач амбулаторії ЗПСМ с. Гординя-сімейний лікар Петро Плоскодняк, в.о. головної медичної сестри Новокалинівського МЦПММСД Галина Цебенко, лаборант Новокалинівської амбулаторії ЗПСМ Наталія Лендяк, сестра медична амбулаторії ЗПСМ с. Гординя Марія Юзьв’як, фельдшер амбулаторії ЗПСМ с. Гординя Оксана Мигаль та зав. ФАПу с. Велика Білина Галина Дідух. Наступний виїзд заплановано на ФАП с. Мала Білина 29.03.2018 року та на ФАП с. Кружики 05.04.2018 року. Медичні працівники Новокалинівського МЦПММСД чекають на огляд небайдужих до свого здоров'я пацієнтів даних сіл.

Pro svoie zdorovia potribno dbaty zavzhdy FAP s. Velyka Bilyna