A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Медична реформа

Дата: 13.03.2018 00:27
Кількість переглядів: 395

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. Саме з первинної ланки медицини стартує реформа охорони здоров’я. До 1-го квітня 2018 року українцям потрібно визначитись з вибором сімейного лікаря або педіатра, з яким бажаєте підписати Декларацію.

Під час першого відвідування сімейного лікаря, педіатра, починаючи з 1-го квітня 2018 року, пацієнт має надати ряд документів та інформації для підписання Декларації.

Лікар первинної медичної допомоги буде слідкувати за здоров’ям пацієнтів, забезпечувати діагностику, проводити вакцинацію, видавати медичні довідки та листи непрацездатності, видавати рецепти за Програмою “Доступні ліки”, лікувати та надавати невідкладну допомогу. Його послуги (консультації, направлення, довідки, профілактичні огляди, основні аналізи) для громадян будуть безкоштовними.

Уже за місяць потрапити до спеціаліста вузького профілю можна буде лише за скеруванням  від лікаря первинної медичної допомоги.

До 1-го липня 2018 року кожен українець повинен вибрати собі сімейного лікаря. Запрошуємо в амбулаторії м. Новий Калинів, с. Корналовичі, с. Гординя для підписування декларацій з лікарями.

                     Новокалинівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги

Medychna reforma« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора