Медична реформа

Дата: 13.03.2018 00:27

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. Саме з первинної ланки медицини стартує реформа охорони здоров’я. До 1-го квітня 2018 року українцям потрібно визначитись з вибором сімейного лікаря або педіатра, з яким бажаєте підписати Декларацію.

Під час першого відвідування сімейного лікаря, педіатра, починаючи з 1-го квітня 2018 року, пацієнт має надати ряд документів та інформації для підписання Декларації.

Лікар первинної медичної допомоги буде слідкувати за здоров’ям пацієнтів, забезпечувати діагностику, проводити вакцинацію, видавати медичні довідки та листи непрацездатності, видавати рецепти за Програмою “Доступні ліки”, лікувати та надавати невідкладну допомогу. Його послуги (консультації, направлення, довідки, профілактичні огляди, основні аналізи) для громадян будуть безкоштовними.

Уже за місяць потрапити до спеціаліста вузького профілю можна буде лише за скеруванням  від лікаря первинної медичної допомоги.

До 1-го липня 2018 року кожен українець повинен вибрати собі сімейного лікаря. Запрошуємо в амбулаторії м. Новий Калинів, с. Корналовичі, с. Гординя для підписування декларацій з лікарями.

Новокалинівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги

Medychna reforma