Привітання міського голови Богдана Юзвяка із Днем землевпорядника

Дата: 14.03.2020 00:07

У цей чудовий весняний день щиросердно вітаю працівників відділу природних ресурсів і екології міської ради з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника. У Ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля.  Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини. У день Вашого професійного свята бажаю міцного здоров’я, щастя, весняного тепла, невичерпної енергії, натхнення, благополуччя, нових звершень у справі збереження нашого безцінного багатства та наполегливості у вашій нелегкій, але так потрібній, майже кожній людині в об'єднаній територіальній громаді, роботі – землевпорядника. Нехай у Вашому житті буде більше приємних хвилин, а тимчасові незгоди і негаразди залишаються десь осторонь. Успіхів Вам у почесній і відповідальній справі, щастя Вам і Вашим сім'ям! Зі святом Вас!

З найкращими вітаннями міський голова Богдан Юзвяк

Den zemlevporiadnyka vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka