В Новому Калинові жінок-військовослужбовців привітали зі святом 8 Березня

Дата: 08.03.2018 17:14

Напередодні 8 Березня відділ культури Новокалинівської міської ради під керівництвом Ганни Беци вітали жінок-військовослужбовці військової частини А3913 з чудовим весняним святом.

Самодіяльний вокальний колектив працівників культури Новокалинівської об’єднаної територіальної громади "Калиновий цвіт" та викладачі Новокалинівської музичної школи Марта Домбовська і Ольга Петелько гарною концертною програмою привітали присутніх. Вони подарувала глядачам низку мелодійних і запальних пісень. Викликало посмішки на обличчях в усіх присутніх сценка Свекруха та невістка у виконанні Ірини Конон та Галини Турок. Ведучою святкової програми була начальник міського відділу культури Ганна Беца. Усі присутні отримали велике задоволення та висловили щиру подяку організаторам за чудове свято!

Vitannia zhinok viiskovi chastyny A 3913 z  8 Bereznia