“Пам’ятаймо полеглих, вшануймо живих”

Дата: 15.02.2018 20:33

15.02.2018 року в м. Новий Калинів біля Меморіального комплексу відбувся мітинг приурочений 29-й річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав Памятаймо полеглих, вшануймо живих

Настоятель церкви св. рівн. вел. кн. Володимира м. Новий Калинів УПЦ КП о. Ярослав відправив панахиду за загиблих у бою та померлих від ран. На мітингу виступили очільник Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк, заступник командира військової частини А3913 полковник Розенберг Руслан Володимирович та голова Новокалинівської організації ветеранів Афганістану Василь Тупіка. Викладач музичної школи Ольга Петелько виконала пісню “Кленова балада”,  директор Народного дому м. Новий Калинів Володимир Вачинич – “Плакала калина”, а Юрій Лизан прочитав вірш Минають дні, ідуть роки, життя листки перегортає, а біль Афгану – на віки в душі чомусь не замовкає…Вшанувати пам'ять загиблих та віддати шану учасникам бойових дій прийшли представники міської ради, військовослужбовці військової частини А 3913, ветерани, рідні та близькі загиблих воїнів-афганців, громадськість. Мітинг організував міський відділ культури під керівництвом Ганни Беци, яка і була ведучою заходу. Найвищою нагородою для тих, хто вцілів, є життя, а для загиблих – память. Ми низько схиляємо голови перед матерями і вдовами воїнів, які героїчно загинули. Нашим воїнам-афганцям бажаємо миру, душевного спокою, злагоди, щастя, добробуту в нашому великому домі – Україна.