Привітання міського голови Богдана Юзвяка з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 29.12.2018 14:39

Шановні жителі Новокалинівської об’єднаної територіальної громади: м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Кружики, с. Корналовичі, с. Гординя, с. Мала Білина, с. Велика Білина та с. Велика Хвороща!

Як багато теплих і щирих слів хочеться сказати Вам з нагоди Нового року і Різдва Христового. 2018 рік – вже історія, яку ми творимо спільно, додаючи у скарбницю розвитку громад кожен свою частину щоденної праці. Ніщо не здатне постати за день, але кожен з них був чимось наповнений. Зичу Вам безліч добрих днів і справ в 2019 році, бо, що посіємо, - то і пожнемо.

Будьмо дбайливими господарями у своїй громаді, і в Україні, бо по наших справах – пізнають нас. Хай у їх звершенні допомагає нам Боже Дитятко, яке Своїм Народженням несе нам любов і надію на краще.

Наша держава нині найбільше потребує миру, тож хай Господь дарує його нам.

Зичу, щоб з Віфлеємською зорею стало світліше у вашому серці, приязніше у родинах. Благодаті Вам від Спасителя та Божих ласк, які хай Вам принесе коляда на прославу Божу і щасливу долю України.

Щасливого усім Нового року та веселого Різдва!

З найкращими вітаннями очільник Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк

Novokalynivska OTH , Bohdan Yuzviak, miskyi holova, vitannia