Дата: 02.01.2019 21:25

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Новокалинівської міської ради

Організатор конкурсу:

• Новокалинівська міська рада Самбірського району Львівської області
  • Юридична адреса: 81464, Львівська область, Самбірський район, місто Новий Калинів, пл. Авіації, 1а.
  • Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: Романюк Микола Степанович, комендант міської ради, тел. 0672661478.

Підстава для проведення конкурсу:

• Рішення Новокалинівської міської ради «Про проведення конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Новокалинівської міської ради» від 26.12.2018 року № 119.

Предмет конкурсу:

• Перелік послуг: послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з території Новокалинівської міської ради.
  • Місце надання послуг: с. Калинів, с. Кружики.
  • Строк надання послуг: згідно з умовами договору.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність матеріально – технічної бази;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
  • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
  • наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

• Територія багатоповерхової та приватної житлової забудови в межах Новокалинівської міської ради.

Отримання конкурсної документації:

• Спосіб: Особисто або поштою.

Умови подання конкурсних пропозицій:

• Спосіб: Особисто або поштою.
  • Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – до 17:00 год. 05 лютого 2019 року.
  • Місце подання конкурсних пропозицій – 81464, Львівська область, Самбірський район, місто Новий Калинів, пл. Авіації, 1а.
  • Проведення конкурсу:
  • Місце: 81464, Львівська область, Самбірський район, місто Новий Калинів, пл. Авіації, 1а.
  • Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться об 11:00 годині 08 лютого 2019 року за адресою: 81464, Львівська область, Самбірський район, місто Новий Калинів, пл. Авіації, 1а.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: (03236) 2-24-50.

Novokalynivska OTH oholoshennia vyviz TPV Novokalynivske VUZhKH