Різдвяний виступ вихованців Недільної парафіяльної школи храму св. кн. Володимира Православної Церкви України

Дата: 15.01.2019 01:15

13 січня 2019 року у приміщенні Народного дому м. Новий Калинів відбувся різдвяний виступ вихованців Недільної парафіяльної школи храму св. кн. Володимира Православної Церкви України. Розпочав театральне дійство настоятель парафії отець Ярослав Фабіровський, який привітав присутніх з Різдвяними святами.

Підготували театральне дійство вчителі Недільної парафіяльної школи Леся Касій, Наталія Грось та Галина Гриб. У виступі прийняли 61 дитина Недільної парафіяльної школи. У виступі вміло поєднались біблійні історії про народження Ісуса Христа з теперішніми подіями. Досить талановито діти виконували свої ролі та гарно колядували. Кажуть, справжній актор той, хто викликає у глядача сльозу. Діточкам це вдалося. Атмосфера цього святкового дня була сповнена духовною радістю та любов’ю. Весь зал був заповнений парафіянами храму та гостями.

Rizdvianyi vystup vykhovantsiv Nedilnoi parafiialnoi shkoly khramu sv. kn. Volodymyra Pravoslavnoi Tserkvy Ukrainy