Соборна і єдина рідна Україна

Дата: 23.01.2019 01:15

21-22 січня 2019 педагогічний та учнівський колективи Корналовицького НВК разом з усією Україною відзначили День Соборності та 100-ту річницю Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Вчитель історії Гавриляк Й.Є. на загальношкільній лінійці ознайомив присутніх з історичними подіями та зачитав Акт Злуки. Бібліотекарем Буньо Т.В. оформлено тематичну виставку «Захід-Схід одна країна – це Соборна Україна». Під керівництвом педагога-організатора Огар Г.Л. педагоги та учнівська молодь долучилися до символічного «живого ланцюга» та акції «Живий стяг Соборності», які є символом того, що український дух не згасає, що громадяни нашої держави завжди будуть відстоювати власні інтереси і ніколи не зрадять власний народ. Учні запалили лампадки на могилі учасника АТО Івана Федоренка та вшанували хвилиною мовчання загиблих за Незалежність і територіальну цілісність України.

Sobornist Ukrainy pid praporom voli